K dnešnímu dni je v klubu XXL zaregistrováno 2175 členů.

Bazén, posilovna, masáže a mnoho dalšího ...Studio pro ženy

Kuchařka on-line = WWW.RECEPTY.CZ

Přípravky a knihy pro zdraví, čarodějnická kozelná schránka, soutěž a mnoho a mnoho dalšího


Celostní medicína Půvab, zdraví, vitalita, soutěže, novinky a mnoho dalšího na www.ePuls.cz Babinet.cz: Vše pro ženy Zdravcentra - zdravotnický portál Náplasti na hubnutí trim24seven 
INVIA.CZ - největší prodejce zájezdů na českém internetu     

 Podminky soutěže WWW klubu XXLKROK ZPĚT
 


Soutěž je určena pouze pro registrované členy WWW klubu XXL.


Postup:

1) vyplnění registrace zde
2) vyplňování záznamů do tabulek WWW klubu (týdenní a měsíční sledování)
3) kompletní záznamy za 3 měsíce (tolerance 1 chybějící záznam = 1 chybějící týden)
4) slosování o věcné ceny (CD, videokazety, knihy) je každé 3 měsíce a výhra bude předána osobně výherci, který při převzetí bude mít hmotnost uvedenou v záznamech WWW klubu XXL.

Pravidelným vyplňováním vašich záznamů v našem klubu XXL máte možnost být zařazeni do této soutěže o věcné ceny. Nová soutěž je vyhlášena pro období od 1.1.2008 do 31.3.2008 a cena je opět CD dle vlastního výběru do 550,-Kč. V období říjen - prosinec 2007 byla vylosována členka klubu s přezdívkou Halka, která si vybrala CD od skupiny NO NAME. OPĚT GRATULUJEME !!!Do slosování budou zařazeni všichni členové, kteří vyplňovali v tomto období pravidelně své záznamy v klubu (tolerance je 1 nevyplněný týdenní záznam od termínu registrace). Výherce bude kontaktován na e-mail, který má uveden ve své registraci. Není důležité zvítězit - v soutěži nerozhoduje vaše hmotnost - ale účast v ní - pravidelným vyplňováním záznamů prokazují svou pevnou vůli všichni a proto mají všichni stejnou šanci na výhru.
Přihlášení do Klubu XXL
Registrace do Klubu XXL

Provozovatel serveru © 2002 NET reklama
Programming & Webdesign © 2002 NOT Available
Copyright © NET reklama