K dnešnímu dni je v klubu XXL zaregistrováno 2175 členů.

Bazén, posilovna, masáže a mnoho dalšího ...Studio pro ženy

Kuchařka on-line = WWW.RECEPTY.CZ

Přípravky a knihy pro zdraví, čarodějnická kozelná schránka, soutěž a mnoho a mnoho dalšího


Celostní medicína Půvab, zdraví, vitalita, soutěže, novinky a mnoho dalšího na www.ePuls.cz Babinet.cz: Vše pro ženy Zdravcentra - zdravotnický portál Náplasti na hubnutí trim24seven 
INVIA.CZ - největší prodejce zájezdů na českém internetu     

 Co představuje Klub XXLKROK ZPĚT
 


Co je náš WWW Klub XXL ?
Především je to místo, kde se můžete potkávat s lidmi, kteří se snaží sami se sebou něco dělat. A s jejich různýmí názory a zkušenostmi v oblasti hubnutí, formování postavy a zdravého životního stylu. Ale to chce i nesedět jen tak a brouzdat po internetu, ale zapojit se a buď získat cenné rady nebo se podělit o své zkušenosti. A to je hlavní poslání našeho klubu. Samozřejmě s členstvím máte i řadu výhod - viz Co v Klubu XXL můžete najít?


Co v Klubu XXL můžete najít ?
Hlavní výhody pro členy Klubu XXL jsou:

1) "vaše" sledování "vašich" vlastních pokroků v boji sami se sebou a chcete-li srovnání i s ostatními členy. Ze zaznamenaných údajů vám bude automaticky vytvářena osobní tabulka a graf, který si můžete tisknout pro své účely a soukromou statistiku. (graf je vytvářen při nejméně 7 platných hodnotách - týdenní vážení a vyplnění tabulky) Stačí se zaregistrovat pod přezdívkou se svými údaji o hmotnosti a aktivně jednou týdně vyplnit údaje nové. A náš počítač všechny údaje členů vyhodnotí a vytiskne pořadí. A už je tady zase možnost poptat se mezi sebou, jak to komu šlo a co komu k těm novým hodnotám nejvíce pomohlo... atd. viz rubriky Poradna a Názory a zkušenosti - tyto rubriky jsou tady přece pro nás.
2) informace - pravidelně každý týden budete informováni o doporučeném Jídelníčku týdne - sestaveném dietní sestrou. Je to možnost inspirace pro všechny, kteří se nechtějí trápit sestavováním jídelničku vlastního. A hlavní je, že zaručuje pouze doporučené kalorické hodnoty, které nemohou naší situaci nekontrolovaně zhoršovat, jako v případě nahodilých stravovacích kombinací (večer u ledničky... atd. ... no známe to .... alespoň někteří z nás ... i my). Pouze pro registrované členy je k dispozici také kompletní Archiv jídelníčků.
3) infomace o slevách na vybrané výrobky, akce, služby u vybraných inzerentů.
4) informace o klubových akcích v jednotlivých krajích - kurzy, zájezdy, společenské akce ...atd (máme přece rádi společnost, ne?)
5) možnost i osobních dotazů na prof.Dolečka - pro nečleny jsou jejich dotazy v Poradně prof.Dolečka zodpovídány pouze veřejně. Členové mají navíc přednost před neregistrovanými návštěvníky, při zasílání dotazů do Poradny prof. Dolečka.
A navíc, jako člen klubu máte každý měsíc možnost vyhrát zajímavé ceny od našeho serveru. Další informace o soutěži naleznete zde.
Přihlášení do Klubu XXL
Registrace do Klubu XXL

Provozovatel serveru © 2002 NET reklama
Programming & Webdesign © 2002 NOT Available
Copyright © NET reklama