Korespondenční kurzy hubnutí serveru www.zhubnu.cz
K dnešnímu dni je v klubu XXL zaregistrováno 2175 členů.

Bazén, posilovna, masáže a mnoho dalšího ...Studio pro ženy

Kuchařka on-line = WWW.RECEPTY.CZ

Přípravky a knihy pro zdraví, čarodějnická kozelná schránka, soutěž a mnoho a mnoho dalšího


Celostní medicína Půvab, zdraví, vitalita, soutěže, novinky a mnoho dalšího na www.ePuls.cz Babinet.cz: Vše pro ženy Zdravcentra - zdravotnický portál Náplasti na hubnutí trim24seven 
INVIA.CZ - největší prodejce zájezdů na českém internetu     

 WWW klub 
 
Vážení uživatelé našeho serveru,

vkládání týdenních záznamů vašich úspěchů je hlavním důvodem, proč máme pro vás členskou sekci.
Ze zaznamenaných údajů vám bude automaticky vytvářena osobní tabulka a graf, který si můžete tisknout pro své účely a soukromou statistiku.
(graf je vytvářen při nejméně 2 platných hodnotách - týdenní vážení a vyplnění tabulky)

A tímto pravidelným vyplňováním máte možnost být zařazeni i do naší soutěže o věcné ceny. Nová soutěž je vyhlášena pro období od 1.1.2008 do 31.3.2008 a cena je opět CD dle vlastního výběru do 550,-Kč. V období říjen - prosinec 2007 byla vylosována členka klubu s přezdívkou Halka, která si vybrala CD od skupiny NO NAME. OPĚT GRATULUJEME !!!Do slosování budou zařazeni všichni členové, kteří vyplňovali v tomto období pravidelně své záznamy v klubu (tolerance je 1 nevyplněný týdenní záznam od termínu registrace). Výherce bude kontaktován na e-mail, který má uveden ve své registraci. Není důležité zvítězit - v soutěži nerozhoduje vaše hmotnost - ale účast v ní - pravidelným vyplňováním záznamů prokazují svou pevnou vůli všichni a proto mají všichni stejnou šanci na výhru.


K dnešnímu dni je v klubu XXL zaregistrováno 2175 členů.

Výhody členů Klubu XXL
Podmínky soutěže o ceny
Registrace do Klubu XXL


Klub XXL

O čem, nebo spíše o kom, je Klub XXL ? O vás. O vás, kteří se rozhodnete s námi pracovat na sobě. A proč při té příležitosti také třeba něco nevyhrát ? Co všechno získáte registrací v klubu se dozvíte zde.


 Vstup pro registrované členy 
 


Vepište své uživatelské jméno a heslo a odešlete tlačítkem Přihlásit. Pokud ještě stále nejste členem našeho WWW Klubu XXL, můžete se zaregistrovat zde.


Uživatelské jméno / přezdívka:
Uživatelské heslo:

Provozovatel serveru © 2002 NET reklama
Programming & Webdesign © 2002 NOT Available
Copyright © NET reklama