K dnešnímu dni je v klubu XXL zaregistrováno 2175 členů.

Bazén, posilovna, masáže a mnoho dalšího ...Studio pro ženy

Kuchařka on-line = WWW.RECEPTY.CZ

Přípravky a knihy pro zdraví, čarodějnická kozelná schránka, soutěž a mnoho a mnoho dalšího


Celostní medicína Půvab, zdraví, vitalita, soutěže, novinky a mnoho dalšího na www.ePuls.cz Babinet.cz: Vše pro ženy Zdravcentra - zdravotnický portál Náplasti na hubnutí trim24seven 
INVIA.CZ - největší prodejce zájezdů na českém internetu     
Dobrý den všichni, kdo se zajímáte o zdravý životní styl a problematiku hubnutí.Náš server www.zhubnu.cz je totiž o nás a pro nás všechny, kteří chtějí pravidelně nalézat vhodné informace o možnostech hubnutí, formování postavy a zdravém životním stylu, a kteří se chtějí podělit o své zkušenosti s námi ostatními.


Co tedy na našem serveru www.zhubnu.cz najdete?

Najdete zde pravidelně nový díl ze seriálu - Článek týdne prof. Dolečka o problematice hubnutí (cca. 48 dílů) od našeho velmi známého lékáře profesora MUDr.Rajko Dolečka, DrSc. a jeho poradnu - Poradna prof. Dolečka, kde zodpoví vaše dotazy. Dále informace od dietní sestry, která pro vás sestavuje pravidelný Jídelníček týdne a také její Recepty a diety, kde zjistíte, jak které jídlo našeho jídelníčku připravit a rozpis jedné redukční diety. Dále také informace o kurzech Snižování nadváhy, o nových zajímavých knihách v sekci Odborná literatura. V sekci Přípravky na hubnutí a Cvičební pomůcky můžete najít fotokatalogy a seznamy výrobků, které dodávají na náš trh obchodní firmy.V sekci Přečetli jsme za vás naleznete články související s problematikou hubnutí - např.BMI , problém celulitidy, diabetes,mentální anorexie a také články s podrobnějšími informacemi o některých výrobcích. V sekci Tip týdne a Novinky se dozvíte, které přípravky a výrobky jsou právě uváděny na náš trh.
A protože jsme celorepublikový informační server, naleznete u nás také kontakty na specializované lékaře (Seznam lékařů) a firmy (Seznam firem) a jejich nabídky v členění jak dle jednotlivých krajů, tak i celorepublikově. A zcela stejným způsobem naleznete kontakty na Fitness centra a Lázeňská centra a jejich nabídku služeb.
Nově jsme pro vás připravili i tolik žádaný Internetový obchod s výrobky pro hubnutí, zdraví a krásu - naleznete ho v odkazu Internetový obchod a obsahuje prozatím 202 položek.
Aktualizace našeho serveru probíhá každý týden a to vždy v neděli, takže každé pondělí naleznete aktualizované seznamy, nové články, odpovědi svých dotazů na profesora Dolečka, Novinky a také Tip týdne. Aktualizovány jsou také vaše záznamy v sekci WWW klub, kde se ihned dozvíte, jak na tom jste, v porovnání s ostatními registrovanými členy.
K dnešnímu dni je v klubu XXL zaregistrováno 2175 členů.
Navíc je pro Vás, kteří jste řádnými registrovanými členy, připravena soutěž o zajímavou cenu. Více o soutěži v sekci WWW klub.

Takže, milé spolubojovnice a spolubojovníci, s chutí do toho a půl je hotovo. Pročítejte, porovnávejte, vyhledávejte a podělte se s námi také o Vaše Názory a zkušenosti anebo nám napište článek a my Váš článek uveřejníme v sekci Čtenáři nám píší.


S přáním pěkného dne tým serveru www.zhubnu.cz.

PS: Název a adresa našeho serveru nejsou tajné. Doporučte nás klidně Vašim známým a přátelům ;-)


Co je náš WWW Klub XXL ?

Především je to místo, kde se můžete potkávat s lidmi, kteří se snaží sami se sebou něco dělat. A s jejich různými názory a zkušenostmi v oblasti hubnutí, formování postavy a zdravého životního stylu. Ale to chce i nesedět jen tak a brouzdat po internetu, ale zapojit se a buď získat cenné rady nebo se podělit o své zkušenosti - sekce Názory a zkušenosti.. A to je hlavní poslání našeho klubu. Samozřejmě s členstvím máte i řadu výhod např.pro vás máme členskou sekci, kde si můžete pod přezdívkou vést své záznamy buď samostatně nebo společně s ostatními členy klubu. Z vašich zaznamenaných údajů vám tak bude automaticky vytvářena osobní tabulka a graf, který si můžete tisknout pro své účely a soukromou statistiku. (graf je vytvářen při nejméně 2 platných hodnotách - týdenní vážení a vyplnění tabulky)
A tímto pravidelným vyplňováním máte možnost být zařazeni i do naší soutěže o věcné ceny. Nová soutěž je vyhlášena pro období od 1.1.2008 do 31.3.2008 a cena je opět CD dle vlastního výběru do 550,-Kč. V období říjen - prosinec 2007 byla vylosována členka klubu s přezdívkou Halka, která si vybrala CD od skupiny NO NAME. OPĚT GRATULUJEME !!! Do slosování budou zařazeni všichni členové, kteří vyplňovali v tomto období pravidelně své záznamy v klubu (tolerance je 1 nevyplněný týdenní záznam od termínu registrace). Výherce bude kontaktován na e-mail, který má uveden ve své registraci. Není důležité zvítězit - v soutěži nerozhoduje vaše hmotnost - ale účast v ní - pravidelným vyplňováním záznamů prokazují svou pevnou vůli všichni a proto mají všichni stejnou šanci na výhru.

K dnešnímu dni je v klubu XXL zaregistrováno 2175 členů.


Provozovatel serveru © 2002 NET reklama
Programming & Webdesign © 2002 NOT Available
Copyright © NET reklama